KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14476399

nr 1447 6399

Jörgen Waring

(f. 1938), Danmark

Blandteknik, Komposition. Signerad. 70x100 cm, oramad.

Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 februari 2022
kl 19:31:52

Jörgen Waring

Läs mer om Jörgen Waring