KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14476399
nr 1447 6399
Jörgen Waring
(f. 1938), Danmark
Blandteknik, Komposition. Signerad. 70x100 cm, oramad.
Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:31:52
150 kr